Про компанію

Компанія American Medical Systems (AMS) Inc. займається виробництвом передових медичних технологій, персонал компанії нараховує більше 1200 осіб, які працюють по всьому світі. Створення першого штучного сфінктера в 1972 році (США), стало основою для створення багатьох інших товарів, у тому числі перших надувних протезів статевого члена для відновлення еректильної функції. З тих пір AMS по праву займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку медичних виробів для лікування чоловічого і жіночого нетримання сечі, пролапсу тазових органів, дисфункціональної маткової кровотечі, еректильної дисфункції і ДГПЗ.

З самого початку компанія American Medical Systems Inc створювала фундамент для міцних взаємин з лікарями, організовуючи семінари та конференції, які присвячені методикам лікування захворювань органів малого тазу.

Інноваційні зусилля команди AMS, сконцентровані в одній галузі медицини дозволили створювати вироби найвищого рівня якості, на основі самих останніх наукових розробок. Медичні технології, створюються в тісній співпраці з урологами, гінекологами, урогінекологами, хірургами, і постійно удосконалюються, тому вони отримали визнання фахівців по всьому світі.