Нетримання сечі

Нетримання сечі обмежує Вашу діяльність, змушуючи Вас, знаходитися поблизу будинку, викликає відчуття роздратування і дискомфорту. Але реальність така, що Вам більше немає необхідності терпіти всі ці незручності. В даний час досягнення сучасної імплантаційної хірургії дозволяють вирішити проблему нетримання сечі у чоловіків назавжди, і Ви знову зможете займатися улюбленою справою, відчуваючи себе спокійно і впевнено.

Типи чоловічого нетримання сечі

Стресове нетримання сечі - найбільш часто зустрічається вид нетримання, який виникає при фізичному навантаженні, сміху, кашлі, спробах підняти важку річ, що призводить до підвищення тиску на сечовий міхур і мимовільного виділення сечі.

Ургентне (невідкладне) нетримання сечі - такий стан, коли чоловік знає, що у нього позив на сечовипускання, але він не може його контролювати і "дотерпіти до туалету". Такий тип характерний для хвороби Паркінсона, цукрового діабету, а також зустрічається у чоловіків після інсульту.

Нетримання через переповнення. Відбувається, коли сечовий міхур не вдається спорожнити вчасно, а сеча виділяється крім бажання. Цей різновид нетримання може бути викликаний збільшенням передміхурової залози або вузькою уретрою.

Тотальне нетримання. Сеча виділяється постійно через те, що м'язи сфінктера більше не працюють.

Функціональне нетримання. Зустрічається  рідко. Пов'язано з неможливістю ходити в туалет, коли цього хочеться. Характерно для деяких професій.